Home
Home
O nas
Safaga
Marsa Alam
Safari
Aktualnosci
Nasi buddy
Galeria
Filmy
Kontakt
Opinie

Dive Top powstał w 2006 roku a wiec już ponad 10 lat staramy się sprawiać, abyście dzięki nurkowaniom z nami mogli oderwac się od szarej codzienności i problemów.

Mieścimy sie w Safadze oraz Marsa Alam i naszym zadaniem jest w bezpieczny sposób i na luzie pokazać Wam jak najwięcej z pięknych raf i stworzeń Morza Czerwonego oraz zarazić Was lub pogłębić chorobę zwaną nurkowaniem.

 

            Safaga

W Safadze mieścimy sie na plaży przy marinie, w północnej części miasta. Tam znajduje się nasza Dive-Top'owa knajpka i tam spędzamy większość czasu jaki mamy po nurkowaniach (w dziale Jak Nas Znaleźć znajduje sie opis drogi z hoteli do nas). Tam możecie zapalić z nami shishę, wypić piwko, obejrzeć zdjęcia i filmy z nurkowań, posłuchać muzyki, skorzystć z darmowej sieci WIFI... po prostu zrelaksować się.

 

 

           

Marsa Alam

 

W Marsa Alam mieścimy się zaś w Hotelu Badawia -  resorcie położonym w rejonie Abu Dabab. Tam również, przy plaży mamy miejsce, w którym po nurkowaniach zrelaksujecie delektując sie egipskim spokojem, wsłuchując się w szum morza.